Inforodzic

 

Polityka Prywatności

Aktualności w Baby World

Ho! Ho! Ho! Charytatywne spotkanie z Mikołajem w Baby World i kiermasz Bożonarodzeniowy dla Olivera Stachury!

Dnia 6 grudnia w Niepublicznym Przedszkolu z oddziałami integracyjnymi Baby World przy ulicy Akacjowej 1 odbyło się wyjątkowe Mikołajkowe spotkanie!

Atmosfera była bardzo świąteczna: nastrojowa muzyka, kolorowe migoczące światełka, pięknie ozdobione choinki, a na środku czerwony tron Mikołaja.

Siedzący przy kominku Mikołaj witał każdego gościa gromkim Ho! Ho! Ho! W tej przytulnej aranżacji dzieci z całego skarżyska mogły otrzymać prezent z rąk samego Mikołaja, któremu towarzyszyły dwa urocze Elfy. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy Elfiki na co dzień pracują incognito jako ciocie w Przedszkolu.

Frekwencja dopisała i mnóstwo dzieci odwiedziło Mikołaja w Baby World. Nie zabrakło uroczych wierszyków, piosenek czy popisów artystycznych.

Poza spotkaniem z Mikołajem w Przedszkolu odbył się Bożonarodzeniowy kiermasz. Stół został zapełniony własnoręcznie zrobionymi rzeczami przez dzieci, rodziców oraz wychowawców. Były piękne stroiki, świąteczne ozdoby, domek z czekolady i wiele innych… Były, ponieważ kiermasz okazał się sukcesem i wiele rzeczy zniknęło ze stołu w mgnieniu oka! Zainteresowanie było bardzo duże!

Pierwsze spotkanie Mikołajkowe z całą pewnością zapoczątkuje nową tradycję w Przedszkolu.

Cały dochód z „wejściówek” na spotkanie z Mikołajem oraz z kiermaszu świątecznego zostanie przeznaczony na leczenie Olivera Stachury.

Nadal można odwiedzić Przedszkole, kupić rzeczy na kiermaszu Bożonarodzeniowym i wrzucić cegiełkę do specjalnych puszek na rzecz Oliego <3

Kiermasz dostępny jest do Świąt przy ulicy Akacjowej 1 w godzinach otwarcia Przedszkola i Żłobka.

Dziękujemy Spotted Skarżysko za piękną fotorelację https://www.spottedskarzysko.pl/fakty/item/8014-ho-ho-ho-charytatywne-spotkanie-z-mikolajem-w-baby-world-i-kiermasz-bozonarodzeniowy-dla-olivera-stachury-zdjecia.html?fbclid=IwAR0VoWhgaYyFAUrM8HUSFCfPCUO6AhhZAp8ppOPSkZyDT-psyoZpKnUxXuU