Inforodzic

 

Polityka Prywatności

Aktualności w Baby World

OGŁASZAMY NABÓR NA ROK 2020/2021 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych, którzy pragną skorzystać z naszej bogatej oferty edukacyjnej do złożenia kwestionariusza zgłoszenia do przedszkola Baby World-największego przedszkola w Skarżysku-Kamiennej!

Zapewniamy profesjonalną opiekę, wychowanie i wszechstronne nauczanie dzieci od pierwszego roku życia do 6 lat.

Mamy wolne miejsca we wszystkich grupach wiekowych!

ZE WZGLĘDU NA AKTUALNĄ SYTUACJĘ EPIDEMIOLOGICZNĄ PROSIMY O WCZEŚNIEJSZY KONTAKT TELEFONICZNY Z BIUREM PRZEDSZKOLA POD NUMEREM 602603250 I UMÓWIENIE SIĘ NA SPOTKANIE!

Przyjmujemy również dzieci posiadające opinię lub orzeczenie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i zapewniamy odpowiednią, profesjonalną opiekę, zgodnie ze wskazaniami opinii lub orzeczenia.

Drodzy Rodzice: co możemy Wam zaoferować?

Nasze przedszkole Baby World zapewni Waszym pociechom doskonałą opiekę, rodzinną atmosferę, wspaniałą zabawę i wszechstronny rozwój dzieci oraz bardzo dobre przygotowanie do podjęcia nauki w szkole. Głównym założeniem naszej placówki jest prowadzenie dziecka zgodnie z jego indywidualnym rozwojem. Pragniemy nie tylko edukować naszych podopiecznych, ale również wychowywać i rozwijać ich naturalną ciekawość świata.

Pragniemy zapewnić Państwa dzieciom najlepszą jakość usług poprzez ciągłe wzbogacanie oferty edukacyjnej. Nasze zajęcia prowadzone są przez profesjonalistów w swoich dziedzinach w atrakcyjny dla dzieci sposób.

W naszym przedszkolu oferujemy nie tylko zajęcia dodatkowe takie jak: język angielski, sport, rytmika, tańce, ale również liczne warsztaty tematyczne umożliwiające odkrycie swoich pasji przez dzieci. Dla najstarszych dzieci prowadzimy Uniwersytet Przedszkolaka, który jest doskonałą formą wprowadzenia przez zabawę w świat nauki w szkole podstawowej. Wprowadziliśmy zajęcia z kodowania, na których nasze przedszkolaki korzystają z OZOBOTÓW oraz robotów PHOTON.

W Żłobku i Klubiku dziecięcym stawiamy przede wszystkim na otoczeniu dziecka oraz ich rodziców poczuciem bezpieczeństwa. Doceniamy kredyt zaufania, jakim Państwo nas obdarzają oddając pod opiekę swoje małe pociechy. Naszych najmłodszych podopiecznych otaczamy wyjątkową troską, a wspólny czas wypełniamy licznymi zabawami rozwojowymi, również prowadzonych w języku angielskim. Wychowawcy maluszków stają się również partnerami dziecka w drodze ku samodzielności: choć pieluszki, brudne ubranka od obiadu nam nie straszne to wiemy, jak się z nimi pożegnać! ;)

Po szczegółowe informacje zapraszamy do zakładki „oferta”, „żłobek”, ”klub dziecięcy”. Znajdą tam Państwo informacje o czesnym oraz szczegółowy plan zajęć. Zapraszamy również do prześledzenia naszej strony internetowej oraz oficjalnego fanpage przedszkola https://www.facebook.com/przedszkoleskarzysko/, by sami mogli Państwo zobaczyć, ile robimy na co dzień!

Serdecznie zapraszamy! W naszym przedszkolu obca jest nam nuda!

Jedno przedszkole-setki dziecięcych uśmiechów!