Inforodzic

 

Polityka Prywatności

Aktualności w Baby World

W domu nasze przedszkolaki się nie nudzą! Zajęcia zdalne w Baby World

Wszyscy znaleźliśmy się w nowej rzeczywistości, aktualnie przedszkola i szkoły są zamknięte, a na korytarzach nie słychać radosnego gwaru dzieci… Jednak to nie oznacza, że w przedszkole przestało pracować! Baby World przeniosło się na ten czas do sieci i nasze przedszkolaki korzystają z zajęć online. Każda z grup ma swoją prywatną grupę na facebooku, zoomie lub skypie, dzięki którym nasze nauczycielki mogą kontaktować się z rodzicami i przedszkolakami. Codziennie dzieci otrzymują propozycje przeróżnych zajęć J Zapraszamy rodziców do dołączenia do tych grup, aby być na bieżąco z materiałami J

Efekty pracy zdalnej przedszkolaków, od najmłodszych Kotków do najstarszych Smerfów i Sówek, znajdą Państwo na oficjalnym fanpage przedszkola https://www.facebook.com/przedszkoleskarzysko/.

Razem damy radę!