Inforodzic

 

Aktualności w Baby World

Dzień Rodziny: Myszki i Żabki w zagrodzie edukacyjnej Wieś.Co

Dnia 27 maja 2019 r. najmłodsze grupy przedszkolne: Myszki i Żabki spędziły fantastyczny Dzień Rodziny w zagrodzie edukacyjnej Wieś.Co. Nasze Przedszkolaki przybyły na miejsce raz z rodzicami tuż po śniadanku. Pogoda dopisała:było piękne słońce. Swoją przygodę w zagrodzie dzieci rozpoczęły od jej zwiedzania i poznania ich mieszkańców: gąsiora Wieśka, króliki, kucyki, kozy oraz świnkę wietnamską. Nasze Przedszkolaczki miały okazję same nakarmić zwierzęta! To było świetne przeżycie! Po wędrówce na dzieci czekał przepyszny podwieczorek: chałka z domowym dżemem i kompot. Rodzice również mieli chwilę dla siebie: na nich czekała pyszna kawa. Po chwili oddechu czekało na dzieci i ich rodziców prawdziwe wyzwanie:zrobienie samodzielnie pizzy! Choć nie było to łatwe to wyszła przepyszna! Następnie na rodziców czekała niespodzianka od dzieci: piękne prezenty z tej okazji. To było wzruszające! Dzień w zagrodzie zakończył się wspólną zabawą na placu zabaw. Koniecznie musimy to powtórzyć!

Fotorelacja z tego wydarzenia dostępna na fanpage: https://www.facebook.com/przedszkoleskarzysko