Inforodzic

 

Aktualności w Baby World

Nowe zajęcia w Naszym Przedszkolu-warsztaty tematyczne!

Pan Dyrektor przygotował dla Naszych Podopiecznych niemałą niespodziankę! W Naszym Przedszkolu ruszyły nowe zajęcia, czyli Warsztaty Tematyczne. Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu w każdej z grup z jednej z czterech dziedzin: kulinarnia, sensoryka, eksperymenty oraz plastyka. Poziom oraz tematyka poszczególnych zajęć dostosowana jest do wieku konkretnej grupy przedszkolnej. Pierwsze zajęcia już się odbyły-przedszkolaki są zachwycone. My również! To kolejny krok ku wszechstronnemu rozwojowi dzieci i wsparcia rodziców w trosce o dzieci.

Aktualna fotorelacja z zajęć dostępna jest na fanpage: https://www.facebook.com/przedszkoleskarzysko/ 

oraz  www.facebook.com/Baby-World-Przedszkole-510349109054966/