Inforodzic

 

Aktualności w Baby World

"Igraszki czarodziejki Honoratki ...", czyli teatr w Naszym Przedszkolu

8 maja w Naszym Przedszkolu miało miejsce cudowne wydarzenie. Do Naszych Przedszkolaków przyjechał teatr z przedstawieniem "O igraszkach czarodziejki Honoratki". Aktorzy przedstawili nam historię Czarownicy Honoratki Szczerbatki, która nie lubiła dzieci, nie dbała o zęby i zaśmiecała las. Jednak dzięki poznanym na swojej drodze osobom: małemu chłopcu, dentyście oraz Strażnikowi Lasu zmieniła się dobrą Czarodziejkę, która zrozumiała, że jej postępowanie nie było właściwe i należy dbać o zdrowie oraz o otaczającą nas przyrodę. Opowieść nie tylko niosła za sobą morał, ale również była pełna humoru i zabawnych gagów. Przedszkolaki były zachwycone!

Videorelację mogą Państwo zobaczyć na naszych fanpage:

www.facebook.com/Baby-World-Przedszkole-510349109054966/

https://www.facebook.com/przedszkoleskarzysko/