Inforodzic

 

Aktualności w Baby World

Akcja "Szlachetna Paczka"

Akcja "Szlachetna Paczka"

Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to,
kim jest i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.

Jan Paweł II

Jak co roku w okresie świątecznym zachęcamy rodziców naszych przedszkolaków do pomocy innym. I w tym roku również wzięliśmy udział w „Akcji Szlachetna Paczka”. Jest to ogólnopolska akcja świątecznej pomocy – realizowana od 2001 roku. Głównym jej założeniem jest idea przekazywania bezpośredniej pomocy – by była ona skuteczna, konkretna i sensowna.

Nasze Przedszkole objęło pomocą rodzinę z naszego miasta. Zaangażowanie rodziców i nauczycieli przyniosło nieoczekiwane efekty - zebraliśmy nie tylko produkty, konieczne do codziennego funkcjonowania takie jak: żywność i artykuły higieniczno–sanitarne, ale również odzież, zabawki i słodycze, a także niezbędny sprzęt AGD, wózek spacerowy.

Dyrektor Przedszkola składa serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom – rodzicom, dzieciom, pracownikom przedszkola i całej społeczności przedszkolnej, którzy przyczynili się do zebrania darów w akcji „Szlachetna Paczka”.